SIA DansArt - WHOLESALER

of Swarovski Elements

Par mums

 
SWAROVSKI 
SWAROVSKI ELEMENTSTM
DansArt SIA
Kristali.lv
Kristāla Dizaina Centrs
 

 

 

 

 

 

 

Swarovski-Elements

 Piešujamie Akmeņi

SWAROVSKI ELEMENTS ir augstākās klases tirdzniecības zīme vislabākajiem kristāliem, ko izgatavo Swarovski. Pieejami neskaitāmās krāsās, pārklājumu efektos, formās un izmēros, Swarovski elementi nodrošina brīnišķīgu iedvesmas paleti dizaineriem modes, juvelierizstrādājumu, aksesuāru, gaismas ķermeņu un interjera dizaina pasaulēs. SWAROVSKI ELEMENTI ir bijuši dizaineru izvēle kopš 1895. gada.

Balstoties uz sava tehnoloģiskās perfekcijas un kreativitātes mantojuma, SWAROVSKI ELEMENTS nosaka standartu precīza-slīpējuma kristāliem pasaulē. Swarovski nepārtraukti strādā, lai attīstu modernus un progresīvus risinājumus - no inovatīviem piekariņiem līdz kristāla sietā iestrādātām pogām un pat kristāla dzijai. Swarovski ārkārtīgi plašais elementu katalogs katru sezonu tiek papildināts ar vadošo dizaineru, kā Andrée Putman un Giorgio Armani, un citu radītiem ekskluzīviem produktiem.

 Swarovski Poga 3014
SWAROVSKI ELEMENTI izceļas ar savu spēcīgo emocionālo parādīšanos. Tirdzniecības zīme pārstāv bagātās centrālās Eiropas kultūras tradīcijas un ētiku, un tehnoloģiskās inovācijas, kas ir Swarovski pamatpostulāti. Apzīmējums MADE WITH SWAROVSKI ELEMENTS uz precēm kalpo par zīmi autentiskumam, integritātei un augstākajiem dizaina standartiem.

SWAROVSKI ELEMENTS ne tikai pārstāv kristālus, kas starptautiski ir atzīti par pasaulē labākajiem - zīmols kalpo arī par dizaineru, kas ļaujas sava radošā gara lidojumam ar šiem ārkartīgi pievilcīgajiem kristāliem, atpazīstamības simbolu.


SWAROVSKI ELEMENTS nozīmē:

Swarovski Formu Akmenis 6191 

Individualitāti un Radošumu
SWAROVSKI ELEMENTS ir atspēriena punkts, ko izmanto izcilu dizaina darbu radīšanai. Tie ir kristāli, kas liek atšķirties pirmšķirīgam radošam darbam no parasta dizaina. Piedevām, Swarovski ir vienīgā kompānija, kas piedāvā pielāgotu produktu iespējas.

Produktu Daudzveidību
SWAROVSKI ELEMENTI ir pieejami vislielākajā formu un slīpējumu, izmēru, krāsu un pārklājuma efektu daudzveidībā. Asortiments svārstās no klasiskiem dārgakmeņu formas slīpējumiem līdz pat mūsdienīgiem, avangarda slīpējumiem, un no klasiski elegantām kristāla krāsām līdz jaunākās modes noteiktiem toņiem. Un pats par sevi saprotams, ka kristāla krāsas un pārklajuma efekti aptver pilnīgi visu produktu asortimentu.

 Swarovski Piekariņš 6110
Novatoriskumu
Swarovski nepārtraukti attīsta jaunus kristāla elementus ar jaunām krāsām, pārklājuma efektiem, slīpējumiem un izmēriem. Divas reizes gadā, šie jaunieviesumi tiek prezentēti pasaules lielākajās starptautiskajās modes un industriju izstādēs.

Augstāko kvalitāti
SWAROVSKI ELEMENTS nozīmē visaugstāko slīpēto kristālu kvalitāti un atbilst visstingrākajiem standartiem, lai izturētu visbargākas ikdienas lietošanas prasības. Piemēram, rūpīgi noapaļotie caurumi Piešujamajiem Akmeņiem, Pērlēm un Piekariņiem aizsargā diegu un palīdz izvairīties no pabeigtu dizainu sabojāšanas. Swarovski ir arī izstrādājis kristāla slīpējumu ar visaugstāko spīduma līmeni: XILION slīpējumu. XILION elementi izceļas ar savu skaidri atšķirīgo zvaigžņveida slīpējumu, kas, pateicoties precīzajai apdarei un nevainojajam šķautņu novietojumam, rada ideālu gaismas sadalījumu un sasniedz visaugstāko spīduma līmeni.

Swarovski Greige Mix 
Unikālais platīna spoguļpārklājums vēl pastiprina šīs kvalitātes īpašības, jo tas aizsargā kristālu tālāko apstrādes procesu laikā (piemēram, elektrolīzes vai lodēšanas), tādājadi nodrošinot kristāla elementam pastāvīgu spīdumu.

 

Mady by Graftik
SWAROVSKI ELEMENTS
©2010 SIA DansArt. Visas tiesības aizsargātas.
Visa vizuālā, tekstuālā un saturiskā informācija ir SIA DansArt īpašums, ko aizsargā autortiesību likums.
Materiālu pārpublicēšana bez SIA DansArt rakstiskas atļaujas ir aizliegta.