SIA DansArt - WHOLESALER

of Swarovski Elements

Par mums

 
SWAROVSKI 
SWAROVSKI ELEMENTSTM
DansArt SIA
Kristali.lv
Kristāla Dizaina Centrs
 

 

 

 

 

 

 

Swarovski_logo

 Daniel Swarovski I

1895. gadā, Daniels Swarovskis I (Daniel Swarovski I), izgudrotājs un sapņotājs no Bohēmijas, pārcēlās uz dzīvi Wattens ciematā, Tirolē Austrijā, līdzi atvedot savu jaunizgudroto mašīnu kristāla juvelierakmeņu slīpēšanai un pulēšanai. Kopš šiem aizsākumiem, kas izraisīja revolūciju modes pasaulē, SWAROVSKI ir izaudzis par pasaulē vadošo precīza-slīpējuma kristālu ražotāju modes, juvelierizstrādājumu, un nedaudz vēlāk arī gaismas ķermeņu, arhitektūras un interjera industrijām.

Šodien, kompānijai, vēl joprojām atrodoties Wattens pilsētā, piederošai ģimenei un ģimenes locekļu 4. un 5. paudzē vadītai, ir globāls mērogs; ar apmēram 25 000 darbiniekiem tā ir pārstāvēta vairāk kā 120 valstīs, un tās apgrozījums 2009.gadā sastādīja 2.25 miljardus Eiro.

 Swarovski ar izgudroto kristālu slīpējamo-mašīnu 1892. gadā

Swarovski ietver divus galvenos biznesus, vienu - atsevišķo kristāla elementu ražošanu un pārdošanu industrijai, un otru - dizaina-vadītu gatavo produktu radīšanu.

Swarovski kristāla elementi, pazīstami ar preču zīmi SWAROVSKI ELEMENTSTM modei, juvelierizstrādājumiem, arhitektūrai un gaismas ķermeņiem, ir kļuvuši par starptautiskā dizaina neatņemamu sastāvdaļu.

Kopš 1965. gada kompānija rūpējas par juvelierizstrādājumu industriju ar augstas-precizitātes slīpējuma dabīgajiem un mākslīgi radītajiem dārgakmeņiem, un no 2010.gada jūnija ir stiprinājusi šīs attiecības , atjaunojot un pārdēvējot preču zīmi par SWAROVSKI GEMSTM.

 
Swarovski rūpnīca Wattens ciematā 1895.gads
Parādot savas radošās spējas, kas vienmēr ir bijušas viens no kompānijas stūrakmeņiem, Swarovski pašiem savas tirdzniecības zīmes aksesuāru, juvelierizstrādājumu un mājas dekoru līnijas tiek pārdotas caur vairāk kā 1800 Swarovski veikaliem un koncesijām visās galvenajās modes galvaspilsētās, kamēr ekskluzīvā Daniel Swarovski aksesuāru kolekcija ir kļuvusi par kompānijas Augstās Modes flagmani.

Swarovski Kristāla Biedrībai (Swarovski Crystal Society) ir tuvu ap 325 000 biedru visā pasaulē - dedzīgu slaveno kristāla figūriņu kolekcionāru.

 Swarovski KristallWelten muzejs 1995. gads

Un Wattens pilsētā, Swarovski Kristallwelten - multimēdiju kristāla muzejs, tika atvērts 1995.gadā, godinot Swarovski inovāciju un iedvesmas bezgalīgumu.

Swarovski korporācija ietver arī Tyrolit®, kas ražo slīpēšanas darbarīkus, Swareflex - ceļu drošības atstarotāju ražotni un Swarovski Optik, kurā izgatavo augstas precizitātes optiskos instrumentus.

Mady by Graftik
SWAROVSKI ELEMENTS
©2010 SIA DansArt. Visas tiesības aizsargātas.
Visa vizuālā, tekstuālā un saturiskā informācija ir SIA DansArt īpašums, ko aizsargā autortiesību likums.
Materiālu pārpublicēšana bez SIA DansArt rakstiskas atļaujas ir aizliegta.