SIA DansArt - WHOLESALER

of Swarovski Elements

par mums

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Kristali.lv
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kristāli.lv ir atbalsta platforma mūsu klientiem, kurā ir atrodama visa aktuālā informācija attiecībā uz mūsu piedāvāto Swarovski Elementu asortimentu un tā pielietojumu.

 Titullapa

Šeit Jūs atradīsiet visas mūsu piedāvāto preču kategorijas gan kategoriju, gan pielietojumu šķērsgriezumos:

Izvēloties preces pēc pielietojuma (piemēram, "Rotaslietu Izgatavošanai", Jūs atradīsiet īsu sadaļas aprakstu un saites uz produktu kategorijām, kuras mēs rekomendējam konkrētajam pielietojuma veidam.

Izvēloties konkrēto preču kategoriju (piemēram, „Pogas un Aizdares”), Jūs atradīsiet īsu konkrētās preču kategorijas aprakstu, kā arī varēsiet iepazīties ar šajā kategorijā ietilpstošajiem preču artikuliem. Saņemt detalizētāku informāciju par konkrētajiem artikuliem, Jūs varēsiet, izmantojot virs artikulu bildītēm izvietotās pogas:

 

sadalu-katalogs

Uzspiežot uz pogas „skatīt sadaļas katalogu” – Jums atvērsies katalogs *.pdf formātā ar detalizētu informāciju par konkrēto sadaļu un artikulu iespējamiem izmēriem un krāsām, iepakojumu, minimālo pasūtījuma daudzumu, pasūtīšanas paraugiem utml. (pogas dublikāts atrodas arī lapas apakšā zem visām artikulu bildītēm);

 

Stiprinasanas-instrukcija

Uzspiežot uz pogas „stiprināšanas instrukcijas” – Jūs iegūsiet informāciju par grupā ietilpstošo artikulu stiprināšanas iespējām un metodēm;

 

Kopsanas-instrukcija

Uzspiežot uz pogas „kopšanas instrukcijas” – Jūs atradīsiet informāciju par ieteicamajiem kopšanas veidiem (mazgāšanas temperatūru, žāvēšanas metodēm utml.) tekstilmateriāliem, uz kuriem stiprināti konkrētās kategorijas Swarovski kristāli;

 

Krasu-tabula

Uzspiežot uz pogas „krāsu tabula” – Jums atvērsies konkrētās kategorijas krāsu palete (ja konkrētajai kategorijai atsevišķa krāsu palete nav pieejama, poga būs pelēkā krāsā un nebūs aktīva);

 

Izmeru-tabula

Uzspiežot uz pogas „Izmēru tabula” – atvērsies vispārēja kristāla elementu izmēru tabula, kurā Jūs atradīsiet Swarovski izmantoto PP (Pearl Plate) un SS (Stone Size) izmēra sistēmu atbilstību milimetru sistēmai;

Par mums

Šeit Jūs atradīsiet informāciju par Swarovski kompānijuSwarovski Elementiem, mūsu uzņēmumu SIA „DansArt”Kristāla Dizaina Centru, kā arī aprakstu mūsu klientu atbalsta platformai www.kristali.lv.

Noderīgi

Šeit vienuviet ir atrodama visa lejuplādējamā informācija *.pdf formātā: preču katalogi,stiprināšanas instrukcijaskopšanas instrukcijaskrāsu tabulasizmēru tabulas.

Iedvesmai

Šeit Jūs atradīsiet vairāk kā 50 fotogalerijas ar iedvesmojošām bildēm, kurās redzamas plašās Swarovski Elementu pielietojuma iespējas pasaulslavenu kā arī mazāk pazīstamu autoru izpildījumā.

Jaunumi

Šeit Jūs atradīsiet jaunāko informāciju par aktivitātēm mūsu uzņēmumā kā arī informāciju par Swarovski produktu jaunumiem un aktualitātēm modes pasaulē.

Kontakti

Šeit Jūs atradīsiet mūsu uzņēmuma kontaktinformācijudarba laiku un atrašanās vietukartē.

Jautā mums

Šī sadaļa sniedz Jums iespēju uzdot mums jautājumu par jebkuru ar produkciju vai mūsu sniegtajiem pakalpojumiem saistītu jautājumu, uz kuru mēs mēģināsim atbildēt pēc iespējas īsākā laikā.

Mady by Graftik
SWAROVSKI ELEMENTS
©2010 SIA DansArt. Visas tiesības aizsargātas.
Visa vizuālā, tekstuālā un saturiskā informācija ir SIA DansArt īpašums, ko aizsargā autortiesību likums.
Materiālu pārpublicēšana bez SIA DansArt rakstiskas atļaujas ir aizliegta.