SIA DansArt - WHOLESALER

of Swarovski Elements

Par mums

 
SWAROVSKI 
SWAROVSKI ELEMENTSTM
DansArt SIA
Kristali.lv
Kristāla Dizaina Centrs
 

 

 

 

 

 

 

DansArt
WHOLESALER
of Swarovski Elements

SIA DansArt ir Swarovski Kristāla Elementu oficiālais izplatītājs Latvijā.

 DansArt Swarovski Telpas 1
Kompānija DansArt tika dibināta 2002. gadā, un tās sākotnējais darbības pamatvirziens bija apavu, apģērbu un piederumu tirdzniecība dejotājiem. Kā viens no dejotājiem piedāvātajiem produktiem tajā laikā bija arī atsevišķi Swarovski kristāla elementi, kurus dejotāji izmanto savu tērpu dekorēšanā.

2005. gads iezīmējas ar nozīmīgām izmaiņām kompānijas darbības virzienā, ko veicināja piedalīšanās vairākās starptautiskās tekstilindustrijas un

DansArt-Swarovski-Telpas-002 
skaistumkopšanas izstādēs. Lielā izstāžu dalībnieku interese par Swarovski kristāla elementiem lika kompānijai nospraust jaunu attīstības kursu – kļūt par Swarovski Kristāla Elementu oficiālajiem izplatītājiem Latvijā, tādējādi nodrošinot visaugstākās kvalitātes precīza slīpējuma kristāla elementu pieejamību industrijām kā arī gala patērētājiem. 
Šim nolūkam 2006. gada vidū uzņēmumā tika izveidota atsevišķa Swarovski Kristāla Elementu nodaļa, kuras uzdevums bija panākt visplašāko Swarovski Elementu pieejamību, kā arī nodrošināt visaugstākā līmeņa apkalpošanu un atbalstu klientiem visos tirgus segmentos.
 DansArt-Swarovski-Telpas-003
2006. gada beigās tika arī atklāta Kristāla Dizaina Centrs ar mērķi – piedāvāt saviem klientiem dažādus dizaina pakalpojumus izmantojot Swarovski kristāla elementus.
2010. gadā tika atvērta interneta vietne www.kristali.lv - kā informatīvā un tehniskā atbalsta platforma mūsu klientiem.

Kompānijas mērķtiecīgā attīstīšanās ir ļāvusi mums kļūt par vieniem no lielākajiem atsevišķo Swarovski kristāla elementu izplatītājiem Baltijas valstīs. Pašlaik mēs piedāvājam Swarovski Elementus tādos tirgus segmentos, kā tekstil- un modes industrijas, apavu ražošana, skaistumkopšana, juvelierizstrādājumu ražošana, skatuves mākslas, vides un interjera priekšmetu dizains, gaismas ķermeņu ražošana, reklāma u.c.

 DansArt-Swarovski-Telpas-004

 Mūsu sadarbības partneri ir ne tikai ražošanas uzņēmumi – ļoti veiksmīga sadarbība mums ir izveidojusies ar Latvijā pazīstamākajiem modes dizaineriem, modes saloniem, mākslas skolām, amatniekiem, kā arī dažādu radošo profesiju un mākslas formu pārstāvjiem. Saviem klientiem mēs rīkojam prezentācijas, regulāri informējot tos par jaunākajiem produktiem un modes tendencēm pasaulē.

 DansArt-Swarovski-Telpas-005
Mūsu galvenie moto darbā ar mūsu klientiem ir - kvalitāte, kreativitāte un sadarbība. Tāpēc arī turpmāk mēs saviem klientiem piedāvāsim ne tikai pasaulē visaugstākās kvalitātes izejmateriālus, bet sniegsim viņu radošajam darbam arī informatīvu un tehnisku atbalstu.

 

Mady by Graftik
SWAROVSKI ELEMENTS
©2010 SIA DansArt. Visas tiesības aizsargātas.
Visa vizuālā, tekstuālā un saturiskā informācija ir SIA DansArt īpašums, ko aizsargā autortiesību likums.
Materiālu pārpublicēšana bez SIA DansArt rakstiskas atļaujas ir aizliegta.